Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Bilgi işlem Dairesi Başkanlığı

Mehmet DEMİR                                                 Daire Başkan V.                                                mdemir@ktun.edu.tr
 

Yazılım Geliştirme Birimi

Öğr. Gör. Oğuzhan Uymaz                               Yazılım Geliştirme Uzmanı                              ouymaz@ktun.edu.tr
Öğr. Gör. Seda Yıldız                                         Yazılım Geliştirme Uzmanı                              syildiz@ktun.edu.tr
Arş. Gör. Merve Yılmaz                                    Yazılım Geliştirme Uzmanı                              myilmaz@ktun.edu.tr
Hafiza Esra Urmamen                                      Programcı                                                          heurmamen@ktun.edu.tr
Ali Can Akdeniz                                                 Bilişim Uzmanı                                                  acakdeniz@ktun.edu.tr
Hüseyin Samet Can                                          Bilişim Uzmanı                                                  hscan@ktun.edu.tr
Miyase Nur Şenkaya                                        Bilişim Uzmanı                                                  mnsenkaya@ktun.edu.tr
 

Ağ ve Sistem Birimi

Ali Ayhan Kolak                                               Çözümleyici                                                        aakolak@ktun.edu.tr
Mehmet Yaşar Doğan                                    Bilişim Uzmanı                                                   mydogan@ktun.edu.tr

 

Siber Güvenlik Birimi

İdris BUDAK                                                     Bilişim Uzmanı                                                   ibudak@ktun.edu.tr
 

Teknik Servis Birimi

Muhammed Ali Bahar                                   Tekniker                                                              mabahar@ktun.edu.tr
 

Ebys Birimi

Kübra Orhan                                                   Bilgisayar İşletmeni                                           korhan@ktun.edu.tr