Haber Detay

Anasayfa > Haberler > Haber Detay

KTÜN Kurum İç Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Konya Teknik Üniversitesi’nde 2020 yılı Kurum İç Değerlendirme Toplantısı online olarak yapıldı. Rektörümüz Prof. Dr. Babür Özçelik başkanlığında gerçekleşen toplantı da kurumun 2021 yılı hedefleri görüşüldü.

Kurumun güçlü ve gelişmeye açık yönlerini tanıması ve iyileştirme süreçlerine katkı sağlaması, kurumun öz değerlendirme gibi faaliyetlerinin masaya yatırıldığı toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. H. Selçuk Halkacı, Rektör Danışmanları Prof. Dr. Esra Yel, Prof. Dr. İhsan Özkan, KTÜN Genel Sekreteri Recep Öztürk ve komisyon üyeleri katıldı.

 

Toplantıda kurumun güçlü ve gelişmeye açık yönleri üzerine yapılan değerlendirmeler neticesinde ‘2020 Kurum İç Değerlendirme Raporunun’ hazırlanması ile ilgili sürece başlandı. Toplantı da ayrıca 2019 ile 2020 yılının değerlendirmesi yapılarak 2021 yılı plan ve stratejileri konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Üniversitemizde kalite yönetimi sistemini önemsediklerini ifade eden Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik, “Kurumumuzun kalite güvencesi, eğitim-öğretim, araştırma-geliştirme, toplumsal katkı ve yönetim sistemine ilişkin olarak gerçekleştirdiğimiz Kurum İç Değerlendirme sonuçları, Üniversitemizin kalite güvencesi sisteminin gelişmesine katkı sunacaktır. Sürekli gelişim anlayışıyla yürüttüğümüz çalışmalarla Türkiye’nin en iyi Teknik üniversiteleri arasında olmayı hedefliyoruz.” dedi.

 

 

KTÜN Konya Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Babür Özçelik